Nasi dyplomowani nauczyciele

Czuj się bezpiecznie, trenując jogę online z naszymi doświadczonymi i dyplomowanymi instruktorami. Każdy z nich ma dziesiątki lat praktyki własnej i ogromne doświadczenie jako nauczyciel. Od ponad 20 lat szkolą początkujących joginów, zaawansowanych oraz instruktorów.

Joanna Jedynak i Adam Ramotowski ćwiczący jogę

Ponad 20 lat prowadzenia zajęć, ponad 30 lat doświadczenia.

Adam Ramotowski instruktor jogi

Adam Ramotowski

Uczeń Iyengara i dyplomowany instruktor jogi w stopniu Junior Intermediate II. Założyciel Jogi na Foksal – największej szkoły jogi w Polsce.

Joanna Jedynak Instruktor jogi

Joanna Jedynak

Uczennica Iyengara i dyplomowana instruktorka jogi w stopniu Senior Intermediate II. Członkini komisji certyfikującej instruktorów jogi w metodzie B.K.S. Iyengara

Instruktor jogi Robert Ściubidło

Robert Ściubidło

Dyplomowany instruktor jogi Iyengara w stopniu Introductory II. Szkoli zarówno joginów amatorów, jak i kandydatów na instruktorów.

Trenuj jogę online z nami!

Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych nauczycieli. Zacznij już dziś, anuluj kiedy chcesz.

Joga jest doskonałą harmonią ciała, zmysłów, umysłu, intelektu, rozumu, świadomości oraz jaźni.

B.K.S. Iyengar

W naszej stacjonarnej szkole Joga Foksal oraz na tym portalu jogi online uczymy Was jogi Iyengara. Metoda proponowana przez B.K.S. Iyengara charakteryzuje się dużą uważnością i niezwykłą precyzją wykonywania asan. Podkreślał On również, iż asany to nie zestaw ustalonych pozycji rozwiniętych dawno temu, ale raczej nieustająca wewnętrzna praca, ekspresja, odkrywanie pierwotnej natury i mistrzostwo osiągane poprzez praktykę. Chcemy dzielić się z Wam swoją wiedzą, zdobywaną bezpośrednio od mistrza i poprzez wieloletnią praktykę oraz i radością, jaką daje nam joga. Na każdym poziomie zaawansowania należy odnaleźć właściwą drogę jogi, a najistotniejsze na tej drodze są nie rezultaty, lecz sposób dochodzenia do nich. Jeśli zastanawiasz się czy dasz radę, wiedz, że joga Iyengara jest dla każdego – aby umożliwić prawidłowe wejście w asanę korzystamy z pomocy do jogi, takich jak: paski, kostki, wałki, koce i inne akcesoria.