Ćwicz jogę online z Joanną

Dołącz do nas już dziś i wybieraj spośród setek profesjonalnych sesji jogi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkie nasze kursy online prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli. Poznaj Joannę i odkrywaj lekcje prowadzone przez nią.

Joanna Jedynak - instruktor jogi

Joanna Jedynak

Miałam to szczęście czerpać wiedzę u źródła – jestem uczennicą B.K.S. Iyengara i stale rozwijam swoją jogę. Mam ponad 30 lat praktyki własnej i ponad 20 lat doświadczenia jako instruktor. Uczę jogi Iyengara od podstaw, poziomie zaawansowanym oraz instruktorów. Jestem członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce i członkiem komisji certyfikującej instruktorów. Na co dzień uczę w warszawskiej szkole Joga Foksal, ale przede wszystkim jestem uczniem. Rozwój i doskonalenie traktuję jako obowiązek wobec siebie i wobec uczniów.

Joga porządkuje życie i przestrzeń, daje rozumienie świata i siebie.

Dlaczego joga? Bo w jodze jest wszystko!
Bo joga porządkuje życie i przestrzeń! Daje rozumienie Świata i Siebie! Siebie i Świata. Niczego nie narzuca! Odkrywa przed tobą to na co jesteś gotowy! Wystarczy, że otworzysz oczy! Umysł! Serce! Ograniczenia ustępują! Z zadowolenia rodzi się źródło nieprzebranej Radości!
[ JS II 42 ]

W jodze jest wszystko czego potrzebujemy. Szukamy wolności, aranżujemy przestrzeń która nas otacza, a czy przyjrzeliśmy się sobie? Jak wygląda nasze ciało, czy czujemy się w nim wygodnie i bezpiecznie? „Nikt, kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny” – Seneka
Joga to nie tylko sprawność fizyczna. Joga daje też znacznie więcej – harmonię ze światem, lepsze zrozumienie siebie, własnego ciała, a także jego potrzeb i ograniczeń.

Trenuj jogę online z nami!

Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych nauczycieli. Zacznij już dziś, anuluj kiedy chcesz.

Testuj 24h gratis

Testuj nasz serwis przez 24 godziny bezpłatnie. Wykup karnet dobowy z kodem JOGA24.