Ćwicz jogę online z Robertem

Dołącz do nas już dziś i wybieraj spośród setek profesjonalnych sesji jogi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkie nasze kursy online prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli. Poznaj Roberta i odkrywaj prowadzone przez niego sesje.

Robert Ściubidło - instruktor jogi

Robert Ściubidło

Dyplomowany i certyfikowany (CM) nauczyciel jogi wg metody BKS Iyengara (Introductory II). Stale w kontakcie z metodą i nauczycielami wyższymi stopniem, systematycznie uczestniczy w warsztatach, szkoleniach, konwencjach i regularnie prowadzi zajęcia w szkole. Praktykuje jogę od 1995 roku, uczy od 2001 r., a od 2006 roku związany jest z Joga Foksal.

Joga jest złotym kluczem, który otwiera drzwi pokojowi, przemianie i radości. – B.K.S. Iyengar

Joga towarzyszy mi na co dzień i codziennie jest dla mnie czymś innym. Jest harmonią, spokojem, radością, ciężką pracą, przekraczaniem słabości, zdrowiem. Jest też sposobem na poznanie fantastycznych ludzi! Myślę, że każdy kto jej spróbuje, odkryje w niej coś swojego, osobistego, niepowtarzalnego. Jestem niezmiernie wdzięczny moim wszystkim nauczycielom, uczniom, całej jogowej rodzinie (żonie Oli i synkowi Jankowi).

Trenuj jogę online z nami!

Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych nauczycieli. Zacznij już dziś, anuluj kiedy chcesz.

Testuj 24h gratis

Testuj nasz serwis przez 24 godziny bezpłatnie. Wykup karnet dobowy z kodem JOGA24.