Ćwicz jogę online z Adamem

Dołącz do nas już dziś i wybieraj spośród setek profesjonalnych sesji jogi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkie nasze kursy online prowadzone są przez dyplomowanych nauczycieli. Poznaj Adama i odkrywaj lekcje prowadzone przez niego.

Adam Ramotowski - instruktor jogi

Adam Ramotowski

Uczę jogi od ponad 20 lat, ale przede wszystkim jestem uczniem B.K.S. Iyengara. Praktykuję pod okiem zaawansowanych nauczycieli zdobywając doświadczenie, którym dzielę się z wami. W 2004 roku założyłem Akademię Harmonijnego Rozwoju w ramach której wspólnie z wami tworzymy szkołę Joga Foksal.

Joga jest dla mnie koniecznym punktem odniesienia dla zdezorientowanego życia, którego jałowy niepokój pozbawia treści.

Z jogą jestem zaprzyjaźniony od zawsze, choć ciągle uważam się za początkującego. Wyrażam głęboką wdzięczność wszystkim moim nauczycielom oraz uczniom, od których uczę się najwięcej. Utrzymuję regularny kontakt z RIMYI w Punie – Instytutem B.K.S Iyengara.

Joga jest dla mnie koniecznym punktem odniesienia dla zdezorientowanego życia, którego jałowy niepokój pozbawia treści. Joga pokazuje jaka powinna być egzystencja, by odnaleźć równowagę. Jaka powinna być droga, by bezpiecznie dotrzeć do celu. Joga pozwala wyrwać się z niewoli tego, co przypadkowe i iluzoryczne, z szantażu konieczności i uwarunkowań pozorów, z totalitaryzmu czynności.

Joga uczy: zatrzymaj się! Pierwszą praktyką jogi jest oczyszczenie siebie z pośpiechu, niepokoju, niecierpliwości. W jodze wkraczasz w inny wymiar czasu, gdzie na miejscu wskazówek zegara znajdują się uważność i cierpliwość. Tu należy przystosować się do innego rytmu, wtedy znajdziesz w sobie nieoczekiwany spokój, nigdy przedtem niedoświadczane poczucie wolności. Joga nie jest dla ludzi, którzy podchodzą do niej gwałtownie, i nie dla takich, którzy narzucają jej własne terminy i przystosowują ją do własnych programów. Joga otwiera się dla tych, którzy potrafią spokojnie oczekiwać, a także dla tych, którzy są gotowi na tworzenie nowego porządku w sobie.

Trenuj jogę online z nami!

Postaw na wiedzę i doświadczenie naszych nauczycieli. Zacznij już dziś, anuluj kiedy chcesz.

Testuj 24h gratis

Testuj nasz serwis przez 24 godziny bezpłatnie. Wykup karnet dobowy z kodem JOGA24.