Zasugeruj nam tematykę filmów, zadaj pytanie z zakresu jogi, pochwal lub zgań 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Filmy odtworzą się tak na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach, jak i telewizorach wyposażonych w przeglądarkę internetową.
Co tydzień na stronie pojawiają się średnio 3-4 nowe produkcje.
Absolutnie tak! Bardzo polecamy wysyłanie wiadomości przez formularz po lewej stronie. Na bieżąco będziemy realizować proponowane tematy sesji! W ostatnim czasie po otrzymaniu kilku sugestii, zrealizowaliśmy je w ciągu kolejnych dwóch tygodni!
Tak, materiały dostępne są bez względu na miejsce zamieszkania.
Strona dedykowana jest do przeglądania na jednym urządzeniu. Wiedząc jednak, że część użytkowników będzie z niej korzystać na paru urządzeniach, dopuszczamy możliwość logowania się zamiennego na nich. Jednoczesne logowanie się na wielu urządzeniach nie jest możliwe i jest blokowane przez serwis, a notoryczne logowanie się z wielu urządzeń może skutkować kontaktem ze strony administracji celem wyjaśnienia logowań. Uspakajamy zarazem, że staramy się liberalnie podchodzić do kwestii związanych z użytkowaniem serwisu, dopóki nie jest to związane z przekazywaniem danych do logowania innym osobom.
Nie przewidujemy tego ze względu na równość wszystkich użytkowników. Osobom chcącym zaoszczędzić na karnecie, zwracamy uwagę na to, że karnet roczny jest ok. 4-krotnie tańszy niż przedłużanie przez rok tygodniowego.
Joga Foksal VOD to pomysł, który narodził się w czasach pandemii, pozwalając wszystkim osobom podłączonym do internetu kontynuować praktykę rozpoczętą przed wielkim lockdownem. Na początku stanowił on facebookowe transmisje klasycznej praktyki, do których kolejno dołączały zajęcia dla początkujących, seniorów czy tematyczne. W ciągu kilku miesięcy filmy zostały obejrzane kilkadziesiąt tysięcy razy, co utwierdziło nas w przekonaniu, że JFV ma sens i może dalej się rozwijać pod postacią oddzielnego portalu.
Każda osoba praktykująca jogę różni się pod względem fizycznym. Jedna nie będzie potrzebowała żadnych dodatkowych pomocy przy jakiejkolwiek pozycji, inna wykorzysta je wszystkie do każdej. Ogólnie jednak można uznać, że każdy jogin potrzebować będzie maty. Dodatkowe pomoce używane w zależności od swoich predyspozycji to koce (trzy), pasek, klocki (dwa). Opcjonalnie przydać się może stabilne krzeslo i ściana.
Hotmail charakteryzuje się bardzo specyficznym rodzajem zabezpieczeń na serwerze, który odrzuca wiele bezpiecznych wiadomości. Pracujemy nad rozwiązaniem, które pozwoli na komunikację nie tylko za pośrednictwem strony, ale także maila z osobami korzystającymi z Hotmaila.

To my

Adam Ramotowski

Uczę jogi od 21 lat, ale przede wszystkim jestem uczniem przekazu B.K.S. Iyengara. Praktykuję pod okiem zaawansowanych nauczycieli zdobywając doświadczenie , którym dzielę się z wami. W 2004 roku założyłem Akademię Harmonijnego Rozwoju w ramach której wspólnie z wami tworzymy szkołę Joga Foksal.

Joanna Jedynak

Nauczyciel jogi w stopniu Senior Intermediate II. To ona w większości odpowiada na Wasze pytania i wątpliwości z zakresu praktyki.